Ładowanie strony

SYMPLY CHIC

Wyposażenie: meble , donice duże, doniczki, podłoga tarasowa kompozytowa, dodatki (poduszki, Lampa Led, lampion, świecznik, parasol tarasowy), kinkiety, rośliny, ziemia, system nawadniający.

Wykończenie: zabezpieczenie mieszkania przed realizacją, wnoszenie i ustawienie mebli, przygotowanie donic, sadzenie roślin, wykonanie podłogi balkonowej, instalacja 2 kinkietów oświetleniowych, nadzór nad realizacją.

Elegancka aranżacja tarasu. Stylowe  i praktyczne meble w odcieniu szarości, z elementami drewna i ciemnego rattanu to synonim komfortowego wypoczynku dla każdego.  Wysokie, gustowne donice z różnych materiałów z kwitnącymi krzewami są ciekawą alternatywą dla klasycznych rabat.  Szklane dodatki w postaci lampionów i świeczników uzupełniają całość. Funkcjonalny parasol  zapewniający osłonę przed słońcem. Rośliny w projekcie dla stanowisk słonecznych i półcienistych.

*Koszt wyposażenia i wykonania tarasu o metrażu 16 m2 podany w wycenie zawiera w sobie jedynie elementy zawarte na projekcie i w opisie czyli wyposażenie i wykończenie. Do każdego projektu dołączana jest szczegółowa instrukcja dotycząca pielęgnacji roślin.

Ze wglądu na wiele czynników jakie bierzemy pod uwagę przy projektach indywidualnych, zaznaczamy, że bez oględzin w terenie i konsultacji z Inwestorem nie jesteśmy w stanie stwierdzić, że dany projekt nadaje się do Państwa przestrzeni.

Każdy projekt jesteśmy w stanie dostosować do Państwa aktualnej przestrzeni jako odrębne zlecenie. Przedstawiona aranżacja zabudowy tarasu jest przykładowa, rzuty i wizualizacje mają charakter poglądowy. Układ, ilość donic i mebli dostosowany jest indywidualnie w zależności od wielkości tarasu. Poszczególne gatunki roślin dobierane są w oparciu o usytuowanie tarasu czyli wystawy nasłonecznienia oraz zastanych warunków wiatrowych itp.

Dodatkowo zalecamy w obecny warunkach pogodowych instalacje markiz, które są poprzedzone dokładną inwentaryzacją balkony/tarasu.

Cena wykończenia tarasu jest ceną poglądową, może ulec zmianie  między innymi ze względu na: wysokość położenia mieszkania, stopień skomplikowania transportu na inwestycje itp.

Projekt
Polandscape

Telefon

skontaktuj się

z nami

Masz pytania? skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
oferta

home ready - programy wykończenia i wyposażenia wnętrz

Oferta 1

easy - ONLINE

efektywnie

Oferta 2

GO!

optymalnie

Oferta 3

step by step

komfortowo

home concept


koncepcja aranżacji Twojego mieszkania

home consulting

doradztwo w zakresie inwestycji mieszkaniowych

home profit

zarządzanie najmem

home image

profesjonalne portfolio Twojego mieszkania

home insurance

ubezpieczenie Twojego mieszkania

home B2B

oferta dla deweloperów

oferta dla inwestorów

home garden

gotowa aranżacja
twojego balkonu, tarasu, ogrodu