Ładowanie strony

 

Katarzyna Szaszkiewicz

Absolwentka wydz. Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wraz ze wspólniczką Joanną Majewską prowadzi od lat Pogotowie Wnętrzarskie. Zarażona, nieuleczalnie, specyficzną kreacją nie tylko wnętrzarską. Jej talent pomieszany z potrzebą niesienia pomocy, ponad przeciętną umiejętność zrozumienia ludzi i ich problemów oraz wrodzonym temperamentem bardzo przyczynia do powstania pięknych wnętrz dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego mieszkańca. Świetna w mądrym i skutecznym wspieraniu klientów na etapie realizacji projektów. Współwłaścicielka serwisu internetowego przeznaczonego dla twórców różnych dziedzin sztuki www.konkursykreatywne.pl. Prywatnie z podchodzenia krakowianka, mama trójki a porywach piątki dzieci oraz ważnego członka rodziny psa Soni. „Ogarnianie” na codzień tak dużej rodziny wyrobiło w niej niezwykłą umiejętność zajmowania się dobrze wieloma rzeczami naraz.

Sandra Szymańska

Na co dzień pracuje w Pogotowniu Wnętrzarskim. Jej droga zawodowa na początku była związana z zasobami ludzkimi w dużych firmach, jednak dopiero przy projektowaniu wnętrz poczuła, że robi to co lubi najbardziej i co sprawia jej niesamowitą satysfakcję. W projektowaniu przydaje się jej wrodzona dokładność i poczucie estetyki, lubi połączenie elementów klasycznych z nowoczesnymi, a taże nie boi się kolorów we wnętrzach. Świetnie prowadzi projekty od początku do końca dopilnowując każdy szczegół. Prywatnie największą przyjemością sprawiają jej podróże (najlepiej te bliskie natury), jazda samochodem, na rowerze MTB i jedzenie. Dłuższe nic nie robienie ją nudzi.

Aleksandra Bachewicz

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Wyższej Szkoły i Projektowania w Łodzi. Założycielka pracowni projektowej somoPLAN. Twórcza i sumienna indywidualistka, ceniąca pracę w zespole. Wierna sile harmonii, prostoty oraz spokoju. Oczarowana energią ukochanej Barcelony, poszukuje spontaniczności, wyrazistości barwy, nieoczywistych połączeń tekstur, formatów i kształtów. W swojej wieloletniej działalności zawodowej nieustannie oberwuje, poszukuje i odnajduje inspiracje w różnych obszarach m.in naturze, fotografii, muzyce, modzie.

oferta

home ready - programy wykończenia i wyposażenia wnętrz

Oferta 1

easy - ONLINE

efektywnie

Oferta 2

GO!

optymalnie

Oferta 3

step by step

komfortowo

home concept


koncepcja aranżacji Twojego mieszkania

usługi

dodatkowe

home consulting

doradztwo w zakresie inwestycji mieszkaniowych

home profit

zarządzanie najmem

home image

profesjonalne portfolio Twojego mieszkania

home insurance

ubezpieczenie Twojego mieszkania

home B2B

oferta dla deweloperów

oferta dla inwestorów

home garden

gotowa aranżacja
twojego balkonu, tarasu, ogrodu