Ładowanie strony

Żyjemy w kulturze obrazkowej. Internet zazwyczaj przeglądamy pobieżnie, bez dogłębnego wnikania w treść. Podobnie jest, jeśli chodzi o ogłoszenia nieruchomoci – rzadko klikamy w oferty bez zdjęć. Należy jednak pamiętać, że fotografia fotografii nierówna. Nieprofesjonalne zdjęcia nieruchomości wykonane telefonem, negatywnie wpływają na odbiór oferty. Jeśli chcemy, by zdjęcia były odpowiednio doświetlone i przykuwały uwagę, warto tę kwestię powierzyć profesjonalistom. Znamy się na rzeczy. Wiemy, jak wykonać i skadrować zdjęcia, aby wytworzyć w odbiorcy potrzebę wypicia kawy na balkonie oglądanej nieruchomości. Nasze doświadczenie przekonuje, że idealne zdjęcia znacznie ułatwiają najemcę, kupca. Lepsze fotografie wpływają na skórcenie czasu oczekiwania na klienta. Wszystko dlatego, że ludzie „kupują oczami”, o czym często możemy się przekonać. Dlatego też powierz nam wykonanie sesji zdjęciowej lub wirtualnego spaceru Twojego mieszkania.

dlaczego

warto

nasza

oferta

sesja fotograficzna

Fotografia wnętrz jest niezwykle wymagająca, a profesjonalny fotograf nieruchomości to jedna z najważniejszych osób w procesie sprzedaży lub wynajmu mieszkania, domu lub biura. Wysokiej jakości zdjęcia to zasługa mojego doświadczenia, dbałości o detale, specjalistycznego sprzętu i fachowej obróbki zdjęć.

zakres

Cena: 800 zł brutto

wirtualny

spacer

Jest to forma prezentacji multimedialnej obieku lub przestrzeni w pełnej perspektywie 360 stopni dookoła własnej osi i 180 stopni w płaszczyźnie góra-dół, w 100% interaktynie, poprzez ruch kursora na ekranie. Dzięki takiej wirtualnej wycieczce, oglądający ma wrażenie fizycznego znajdowania się w pomieszczeniu. Ma możliwość pełnej kontroli poruszania się po obiektach, rozejrzenia się w dowolnym kierunku i przybliżenia dowolnego fragmentu w dowolnym momencie, dzięki czemu może zobaczyć to co go interesuje. To nowoczesne rozwiązanie reklamowe skierowane do sektorów, potrzebujących reklamy w internecie.

Zakres

Cena: 1500  zł brutto

umów się na wizytę

Telefon

skontaktuj się

z nami

umów się na wizytę

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
oferta

home ready - programy wykończenia i wyposażenia wnętrz

Oferta 1

easy - ONLINE

efektywnie

Oferta 2

GO!

optymalnie

Oferta 3

step by step

komfortowo

home concept


koncepcja aranżacji Twojego mieszkania

usługi

dodatkowe

home consulting

doradztwo w zakresie inwestycji mieszkaniowych

home profit

zarządzanie najmem

home image

profesjonalne portfolio Twojego mieszkania

home insurance

ubezpieczenie Twojego mieszkania

home B2B

oferta dla deweloperów

oferta dla inwestorów

home garden

gotowa aranżacja
twojego balkonu, tarasu, ogrodu