Ładowanie strony

CLASSIC

Wyposażenie: meble, donice duże, doniczki, podłoga balkonowa naturalna, dodatki (poduszki, lampa LED, latarnia, konewka), rośliny, ziemia, system nawadniający.

Wykończenie: zabezpieczenie mieszkania przed realizacją, wnoszenie i ustawienie mebli, przygotowanie donic, sadzenie roślin, wykonanie podłogi balkonowej, instalacja systemu nawadniania, nadzór nad realizacją.

Klasyczna balkonowa aranżacja w nowej odsłonie. Donice z drewna i galwanizowanej stali uzupełnione nasadzeniami głównie w kolorach fioletu, ciemnego różu i bieli połączone z soczystą zielenią. Wygodny i ponadczasowy zestaw mebli  doskonały do małego i większego balkonu.  Fioletowe dodatki. Rośliny zastosowane w projekcie przeznaczone są dla stanowisk słonecznych i półcienistych

* Koszt wyposażenia i wykonania balkonu o metrażu 10 m2 podany w wycenie zawiera w sobie jedynie elementy zawarte na projekcie i w opisie czyli wyposażenie i wykończenie. Do każdego projektu dołączana jest szczegółowa instrukcja dotycząca pielęgnacji roślin.

Ze wglądu na wiele czynników jakie bierzemy pod uwagę przy projektach indywidualnych, zaznaczamy, że bez oględzin w terenie i konsultacji z Inwestorem nie jesteśmy w stanie stwierdzić, że dany projekt nadaje się do Państwa przestrzeni.

Każdy projekt jesteśmy w stanie dostosować do Państwa aktualnej przestrzeni jako odrębne zlecenie.

Przedstawiona aranżacja zabudowy balkonu jest przykładowa, rzuty i wizualizacje mają charakter poglądowy. Układ, ilość donic i mebli dostosowany jest indywidualnie w zależności od wielkości balkonu. Poszczególne gatunki roślin dobierane są w oparciu o usytuowanie balkonu czyli wystawy nasłonecznienia oraz zastanych warunków wiatrowych itp.

Dodatkowo zalecamy w obecny warunkach pogodowych instalacje markiz, które są poprzedzone dokładną inwentaryzacją balkony/tarasu.

Cena wykończenia balkonu jest ceną poglądową, może ulec zmianie  między innymi ze względu na: wysokość położenia mieszkania, stopień skomplikowania transportu na inwestycje itp.

Projekt
Polandscape

Telefon

skontaktuj się

z nami

Masz pytania? skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
oferta

home ready - programy wykończenia i wyposażenia wnętrz

Oferta 1

easy - ONLINE

efektywnie

Oferta 2

GO!

optymalnie

Oferta 3

step by step

komfortowo

home concept


koncepcja aranżacji Twojego mieszkania

home consulting

doradztwo w zakresie inwestycji mieszkaniowych

home profit

zarządzanie najmem

home image

profesjonalne portfolio Twojego mieszkania

home insurance

ubezpieczenie Twojego mieszkania

home B2B

oferta dla deweloperów

oferta dla inwestorów

home garden

gotowa aranżacja
twojego balkonu, tarasu, ogrodu